Ülevaade tänastest ajalehtedest

25. märts 2004, 08:50

Eesti Päevaleht:

Pärast Vilja Savisaare eilset keskfraktsiooni esimeheks valimist jätkub eri meelt saadikute vastasseis tänasel riigikogu aseesimeeste valikul, mil Enn Eesmaa kõrvale võidakse üles seada ka Peeter Kreitzberg.

Nädal tagasi katkestasid viljaskandaali uurimise pärast töö Rakvere veskid ning riik peatas viljaoksjonid, seetõttu tavapärasest rohkem jahu valmistavatel veskitel hakkab viljast puudu tulema.

Alati on saadud vili müüdud ning selle asemele õigeks ajaks uus muretsetud, kuid sel korral see enne kontrollide saabumist ei õnnestunud, ütles mitu Rakvere viljasalve viljaäri tundvat-teadvat inimest Eesti Päevalehele.

1. aprillist hakatakse Hydro Texaco tanklates müüma uue lisandiga bensiini, mis firma PR-esindaja Karin Varkeli sõnul on kvaliteedi osas samm edasi võrreldes turul müüdavate Ultima, Futura jm lisanditega kütustega.

Postimees:

Kuigi eilne hääletus keskfraktsioonis näitas, et saadikurühma valdav enamus soovib Riigikogu asespiikri kohal näha Enn Eesmaad, pole välistatud, et seatakse üles ka Peeter Kreitzbergi kandidatuur.

Rakvere Viljasalve juhi Vladimir Semjonovi sõnul ei müünud ta riigivilja mitte omakasu saamiseks, vaid ettevõtte pinnal hoidmiseks ning kavatses vilja hiljem salvedesse tagasi panna.

Pankrotiseadus sunnib majandusraskustes ettevõtteid pankroti puhul reeglina oma äritegevust lõpetama ja vara müüma, kuigi mitmeid ärisid võiks saneerida, säästes sedasi töökohti ning teenides võlausaldajatele raha.

Tartu linnapea Andrus Ansip kinnitas eile, et ta kandideerib Brüsselisse lahkuva Reformierakonna esimehe Siim Kallase asemikuks Eestis. Erakonna juhatus ütleb esimese aseesimehe nime välja oma 7. aprilli istungil.

SL Õhtuleht:

Riik peab parklaks oleva Eesti esindusväljaku kasutamise eest maksma Tallinnale ja turvafirmale Falck saamata jääva parkimistulu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing