Daimar Liiv lahkub juhi kohalt riigikontrolli auditi ajal

ÄP 26. märts 2004, 00:00

?Nõukogu esimehega läks arusaamine lahku, kuidas edasi minna. Leidsin, et õigem on tagasi astuda,? ütles Daimar Liiv. Tema sõnul oli lahkumise teine põhjus see, et ta valmistub juba mitu aastat üleminekut organiseerivast töölt sisulisele tööle ja hakkab kas kohtunikuks või advokaadiks.

Liiv ütles, et võttis enne lahkumist veel välja puhkuse, kuna tal on puhkus saamata. Ta lisas, et tema lahkumine pole seotud praegu õiguskeskuses toimuva riigikontrolli auditiga.

?Daimar Liiv viibib kuni 24. aprillini korralisel puhkusel, peale mida lahkub juhataja ametikohalt,? kommenteeris Liivi lahkumist õiguskeskuse finantsjuht Ave Jürimäe. Tema sõnul esitas Liiv soovi lahkumiseks 18. märtsil ja selle peaks nõukogu kinnitama 14. aprillil. Liivi lahkumise motiive ei soovinud Jürimäe kommenteerida.

Õiguskeskuses on käimas riigikontrolli audit majandustegevuse kontrollimiseks. Riigikontrolli avalike suhete juht Sven Soiver ütles Liivi lahkumist kommenteerides, et audit pole seni midagi sellist välja toonud, mis võiks nõuda tema lahkumist.

Õiguskeskuse nõukogu esimees Michale Gallagher ütles, et riigikontrolli auditil ja Liivi lahkumisel seost pole. ?Daimar astus tagasi erimeelsuste tõttu õiguskeskuse poliitika küsimustes. Me soovime talle kõike head,? lisas Gallagher.

Sihtasutus Eesti Õiguskeskus asutati 1995. aastal, et pakkuda juristkonnale õigusalast täiendusõpet.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:18
    Otsi:

    Ava täpsem otsing