SLÕL: Urmas Sõõrumaa rendib olümpiaks luksusjahi

30. märts 2004, 08:32

«Kavatsen Ateena olümpiamängude ajaks rentida jahi,» kinnitab suurärimees Urmas Sõõrumaa, et tahab Kreekas hotelli asemel jahil ööbida.

Kolmeks nädalaks Ateenas jahi rentimine võib maksta peaaegu miljon krooni, kirjutab SL Õhtuleht.

Veesõidukite müügiga tegeleva ärimehe Viktor Siilatsi sõnul on jahi keskmine rendihind Ateenas tavaliselt 50 000 - 60 000 krooni nädalas. Sellele lisandub veel sadamamaks. Olümpiamängude ajal augustis kasvab aga rendihind mitu korda suuremaks ja võib ulatuda 200 000, isegi 250 000 kroonini nädalas. Pluss muidugi sadamamaks, mis samuti kerkib.

Olümpiamängud kestavad kolm nädalat ja kui üürida keskmine jaht Ateena eeslinnas Pireuse sadamas, siis arvab Siilats selleks kuluvat peaaegu miljon Eesti krooni.

SL Õhtulehe andmetel on Urmas Sõõrumaa kaalunud ka isikliku jahi ostu. Viktor Siilats ei eita, et sellest on juttu olnud. Kuid: «Mingeid kindlaid kokkuleppeid meil temaga veel pole.»

«Mul on tõepoolest plaan Ateena olümpiamänge vaatama minna. Ja oleme mängude ajaks kavatsenud koos sõpradega mitme peale jahi rentida,» ütleb Sõõrumaa, et üksinda ei pea ta rendiraha välja käima.

«Kui rentida jaht mitme peale, siis ei tule sellel elamine kokkuvõttes kallim kui mõnes Ateena korralikus hotellis,» põhjendab ta. Kelle Sõõrumaa sõpradest kampa kavatseb võtta, seda ta veel ei paljasta. «Sinna on aega ja kui kellegi nime ütlen, siis spekuleerin.»

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing