Juhtmevaba tehnoloogia mess valis aasta tooteks kõik-ühes HipTopi

Kaido Einama 01. aprill 2004, 00:00

Sel aastal Atlantas toimunud mobiilsete seadmete mess lõppes 24. märtsil, maailma ühel suurimal juhtmevaba tehnoloogia messil esitleti Saksamaal Hannoveris toimunud infotehnoloogiamessiga CeBIT samal ajal mobiiltelefone, raadiovõrgu seadmeid ja uut trenditehnoloogiat, mis tootjatel äsja valminud on. Üheks peasündmuseks on ka iga-aastane parima toote valimine.

Dangeri toodetud HipTop Communicator on kommunikatsioonifirma T-Mobile võrgu poolt toetatud multimeediatoode, millega saab suhelda juhtmevabalt suhtlustarkvara abil, vastu võtta ja saata e-kirju ja SMSe, lehitseda Internetilehekülgi, salvestada tekste ja kontakte, kasutada aadressiraamatut ja helistada.

Seega sisaldub taskutootes kõik see, mis on nii mobiiltelefonides kui pihuarvutites eraldi olemas.

Eriliseks teeb HipTop Communicatori tema disain: suuruselt on ta paras taskusse pista, kaanel on suur ekraan ja kui seade avada, leiab tema seest täismõõtmetes klaviatuuri.

Aparaati saab kasutada vaid USA, Kanada ja Saksamaa võrkudes, mis seadet toetavad.

Auhinna andmisel rõhutati, et just see seade näitab kätte juhtmevabade seadmete trendi olla väike ja pakkuda kõiki võimalusi, mida kasutaja vajab, ühes ainsas seadmes.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:19
Otsi:

Ava täpsem otsing