Mobiilinumbri saab internetis salastada

Rivo Sarapik 08. aprill 2004, 00:00

EMT klient peab mobiiltelefoni numbri salastamiseks kodulehel kõigepealt sisse logima. Pärast mobiilinumbri ja kahe parooli sisestamist jõuab ta keskkonda, kus saab muuta mitmeid lepingu sätteid. Paremalt leiab ülalt veerust klient oma, äripaketi puhul ka firma nime. Neil klikkides avaneb leping ja sealt leiab lahtri ?Number salajaseks?. Pärast sellel klikkimist te oma numbrit avalikest andmebaasidest enam ei leia. Lisaks saab numbrit salastada EMT infotelefonil 123 helistades.

Veebis on võimalik telefoniandmeid salastada Tele2 iseteeninduskeskkonnas, avalehelt leiab lingi. Sisse saab logida internetipanga paroolidega.

?Klient tellib seal endale salastuse ning meie lisame selle andmebaasi, mille edastame regulaarselt infotelefonidesse, kes siis ise kaks korda kuus, 1. ja 15. kuupäeval muudatused sisse viivad,? selgitas Tele2 kommunikatsioonijuht Kersti Gorstov.

Andmete salastust on võimalik tellida ka klienditeenindusse helistades, saates soovi e-posti teel või pöördudes müügiesindusse.

Radiolinja kliendid saavad hetkel oma telefoninumbri salastada kahel moel. ?Esimene võimalus on helistada meie kliendiinfo telefonile 1596,? selgitas Radiolinja suhtekorraldaja Tarmo Riisenberg. Teine variant on minna operaatori esindusse, kus teenindaja viib vastava muudatuse sisse.

Internetis selliste toimingute tegemise võimalus lisandub peagi Radiolinja uuele iseteenindusbüroo internetileheküljele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:20
Otsi:

Ava täpsem otsing