Ülevaade tänastest ajalehtedest

14. aprill 2004, 09:12

Eesti Päevaleht:

Opositsioon koos ametiühingutega protesteerib koalitsiooni kava vastu kergendada Ukraina ja Vene laevaehitajate, keevitajate ja isoleerijate ajutist Eesti tööturule toomist.

Naftaärimees Anatoli Kanajevi Jõelähtme valda kaldakaitse-tsooni ehitatud maja ehitusluba ei tühistata, teatas eile Tallinna halduskohus, kes jättis keskkonnainspektsiooni taotluse rahuldamata.

Maaelu Edendamise Sihtasutus (MESA) otsustab täna, kas võtta Hansapangalt üle perekond Kõuhkna omandusse kuuluvate kalatööstusettevõtete nõuded summades 15 ja 5 miljonit krooni.

Eesti Post andis tundmatule väikefirmale üle kõik otsepostituse suurkliendid, kes varem tellisid teenust otse Eesti Posti käest.

Postimees:

Värske analüüsi kohaselt asuks võimaluse avanedes põhjanaabrite juures tööle 84 000 eestimaalast, sellele viidates nõuavad Soome ametiühingud valitsuselt tööjõuturu kaitseks võõrtööliste rentimise piiramist.

Homsest jõustuv tarbijakaitseseaduse muudatus kohustab kaupmehi näitama lisaks toote hinnale ka selle ühikuhinda, mis muudab läbipaistvamaks püüded peibutada ostjaid odavama, kuid väiksema tootega.

Rahandusminister Taavi Veskimägi sõnul võib riik konsultatsioonifirma McKinsey analüüsile tuginedes küsida suurosaluse eest Eesti Telekomis head hinda.

Keskerakonna Haabersti ja Nõmme piirkonna otsused arvata oma ridadest välja Robert Lepikson ja Liina Tõnisson ei pruugi jääda viimaseks ja juba sel nädalal võib nende saatust jagada ka Peeter Kreitzberg.

SL Õhtuleht:

Baltimaade võib-olla kõige rikkamatele ärimeestele kuuluv Leedu firma VP Market plaanib Tartusse Raadi lennuväljale rajada Eesti suurima ärikeskuse, kus on kümneid poode, kinod, söögikohad, liuväli ja palju muudki.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing