EPL: Tootjad valmistavad alkoholiralliks turistipakendeid

15. aprill 2004, 07:41

Alkoholitootjad on asunud 1. mai ootuses tooteportfelle uute toodete ning ?turistipakenditega? uuendama.

A.Le Coq Tartu Õlletehase juhatuse esimees Tarmo Noop ütles, et 1. mai ootuses tuleb õlletehas välja mitme uue tootega, kiirjutab Eesti Päevaleht.

Kui seni on õlletehas villinud purki A.Le Coq Premiumi ning A.Le Coq Premium Exporti, siis nüüd on kavas purgiõllede valikut täiendada Albert Le Coqi ning Double Bockiga. Lisaks laieneb purgitoodete valik siidrite ning long drink?ide näol.

Tänavu loodab A.Le Coq purgitoodete müüki tõsta 3-4 korda. A.Le Coq tuleb välja ka uute multipakkidega.

Saku Õlletehase suhtekorraldusjuht Kristina Seimann ei osanud prognoosida, kui palju peab ettevõte suurendama toodetavaid koguseid seoses 1. maist käivituva õlleralliga.

?Kindlasti oleme pööranud tähelepanu valmisolekule toota rohkem, kuid samas püüame mitte üle planeerida,? lausus Seimann. ?Tänaseks oleme välja uurinud, milline pakend turistidele enim meeldib. Selleks on ikka seesama turistikohver, mis on praegu enim kasutatud,? lisas ta.

Alkoholiralliks valmistuvad ka kangete napside tootjad. ?Eks meil ikka ole tehtud teatud eriplaane ning ettevalmistusi,? ütles ASi Remedia kommertsdirektor Sirje Potisepp. Tema sõnul on ettevõte villinud osa tooteid plastmassist PET-pudelitesse, et neid oleks kergem kanda ning mis ei puruneks kergesti. Ka on Remedia valmistanud minipakendeid, mis sisaldab näiteks viis liitrit viina.

Seda, millised on ettevõtte ootused algava viinaralli suhtes, Potisepp ei avaldanud. ?Mina isiklikult olen selle viinaralli suhtes natuke skeptiline.?


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing