Vilojett viis Mazdad paarsada meetrit eemale

Tõnu Tramm 16. aprill 2004, 00:00

AS Vilojett ostis Eurost Halduse ASilt kinnistu uue Mazda esinduse rajamiseks 20 miljoni krooni eest tänavu veebruaris. Hoone üldpinnaks on 2000 ruutmeetrit.

?Enne uude hoonesse kolimist viisime seal läbi ümberehitustööd ja muutsime salongi täielikult vastavaks euronõuetele,? sõnas ettevõtte tegevdirektor Kalle Kaldjärv.

Ettevõtte turundusjuht Merje Niidumaaa lisas, et nüüdsest saab klient läbi suurte klaasakende näha kõike, mis teeninduses tema autoga tehakse. Ka lõviosa teeninduse sisseseadest on täisti uus.

Salongi kujundus on värviküllas, kasutatud on Tiina Mangi mööblit, klientidele on eraldi ?Lounge? koos televiisori, kohviaparaaadi, värskete ajalehtede-ajakirjade ning WiFi traadita internetileviga. Üsna pea lisandub puhkenurka ka laste mängunurk.

Kadaka teel tegutses Vilojett rendipinnal, mistõttu uue hoone ostuga kaasnevad kulud ettevõtte jaoks pikemas perspektiivis oluliselt ei kasva.

1996. aastast tegutsev AS Vilojett on Mazda edasimüüja Eestis, mille müügiesindused asuvad Tallinnas ja Pärnus. Eelmisel aastal müüdi Eestis 1452 uut Mazda sõidukit, neist üle poole ehk 784 Vilojeti vahendusel.

Mullu avas uue salongi ka teine Mazda müüja, AS Esma Auto, mille läbimüük pärast Paldiski mnt 100 asuvat uue salongi avamist on järjekindlalt kasvanud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing