Elion suunab ärikliendid tasuta hot.ee-st välja

Indrek Kald 20. aprill 2004, 00:00

Veebruaris saatis Elion klientidele sellekohase kirja. ?Ärakolimise soovitus oli suunatud eeskätt äriklientidele ? see on ka loogiline, sest ärikriitilised teenused ei saa olla tasuta tarbitavad teenused, kuna nendega on alati seotud suuremad riskid ja seetõttu on ka võimalikud kahjud suuremad,? tunnistab Elioni internetiteenistuse juhataja Maiko Kalvet.

Seni said väikefirmad hoida oma kodulehti hot.ee-s tasuta. Elioni neile pakutava veebimajutuse kuutasu algab sajast kroonist, teenuse Äri E-post kuutasu algab 49 kroonist. Võrreldes neid eeskätt eraklientidele suunatud tasuta e-kohvikuga (nii nimetatakse nüüd hot.ee-d) on tasulised teenused suuremate võimalustega ning töökindlamad. Äri E-posti puhul kõrvaldab Elion rikke mitte hiljem kui sellest teatamisele järgneva tööpäeva jooksul. Konkureeriv veebiruumi pakkuja Eesti turul Zone kõrvaldab rikke kolme päevaga. Elioni Äri E-posti teenuse puhul on kliendil tema konfidentsiaalse info rikkumise puhul õigus nõuda Elionilt kuni 50 000 krooni trahvi. Paljud konkurendid ei vastuta rahaliselt andmete turvalisuse ja konfidentsiaalsuse eest, lisab Kalvet.

Äri E-post pakub e-postkaste kujul kasutaja@firmanimi.ee. ?E-posti aadresse võib pidada üheks firma mainekujunduse elemendiks. Milline tundub usaldusväärsem aadress ? jaak.kask@kolimisteenus.ee, kolijajaan@hot.ee või kolijajaan@yahoo.com?? küsib Kalvet. Lisaks pakub Äri E-post e-kirjade säilitamiseks 20 megabaiti serverimahtu ühe postkasti kohta, domeeni kasutajatest e-posti listide moodustamist (nt klienditugi@firma.ee), ligipääsu postkastile igast arvutist.

Hot.ee-l on pool miljonit kasutajat, zone.ee-l 70 000.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:39
    Otsi:

    Ava täpsem otsing