ÄP seminar: EAS rahuldab enamuse ettevõtjate rahataotlustest

22. aprill 2004, 12:55

EASist raha taotlemine ei ole Eesti ettevõtjatele ületamatult raske ning enamus taotlusi on EAS senises praktikas rahuldanud.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) rahuldas eelmisel aastal Eesti ettevõtjate poolt esitatud umbes 4100 taotlusest üle 3800, märkis Kerstin Liiva, EASi analüüsi- ja skeemitalituse direktor tänasel ÄP seminaril.
?Eelmisel aastal tekkis meil ka olukord, kus raha oli vähem, kui esitatud taotlusi,? tõdes ta. ?Kuid eks see sõltub suuresti ka programmist, kust raha taotletakse.?

EAS jagab sellel aastal struktuurifondide raha järgmiste programmide raames: koolituse, nõustamistoetuse, alustava ettevõtja starditoetuse, ekspordiplaani, ettevõtluse toetamise infrastruktuuri, turismi tootearenduse ja turunduse ning teadus- ja arendustegevuse toetamise programm.

Liiva tõdes, et mõne alustava ettevõtte jaoks võib esmapilgul tunduda, et tema vajadusi saaks rahuldada kõigist programmidest ning seetõttu on raske teha valikut taotluse esitamise suhtes. Selguse saamiseks soovitas Liiva pöörduda EASi nõustajate poole.

EASil on kohustus olenevalt programmist taotlus läbi vaadata ja vastus anda 21-63 tööpäeva jooksul.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing