BLSi saadetiste maht kasvas pea poole võrra

Liis Kängsepp 22. aprill 2004, 14:41

AS Baltic Logistic System (BLS) Eesti kasvatas esimese kvartaliga saadetiste mahtu 43%, kasvatades tulu 7,2 miljoni kroonini.

?Meie kasv on viimastel aastatel olnud teiste kullerfirmadega võrreldes pigem tempokam. Bizpaki ja DPD teenuste edu aluseks on lojaalsed kliendid, kelle jaoks on oluline kvaliteet ning täpsus. Kullerteenuste turu suurenemine on tingitud ka üha süvenevast trendist logistikateenuseid sisse osta ning pühenduda ise firma põhitegevusele,? kommenteeris BLS Eesti tegevdirektor Thomas Hellström.

Aastal 2003 toimetas BLS Eesti kohale 304 800 saadetist, mida on 40,2% rohkem kui aasta varem. Sama palju kasvasid ka ettevõtte tulud, mis küündisid 26,5 miljoni kroonini.

Alates märtsist pakub BLS Eesti oma klientidele internetil põhinevalt Eesti-sisest pakijälgimissüsteemi, olles seega ainuke kullerfirma, kes pakub sellist teenust nii sisemaiste kui rahvusvaheliste saadetiste puhul. 1. maist muutub pakijälgimine BLS põhiteenuse osaks ka teistes Balti riikides.

BLS Eesti on Rootsi Postile kuuluva BLS International AB tütarfirma. Viimase eesmärk on arendada, müüa ja toota logistika lahendusi kõikidele kaubavedudega tegelevatele Euroopa riikide klientidele. BLS International on Bizpak kaubamärgi omanik ning DPD kaubamärgi frantsiisilepingu partner. Ligi 900 töötajaga ettevõte on esindatud Rootsis, Venemaal, Poolas, Eestis, Lätis ja Leedus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing