TNT Express investeerib 11 mln eurot

Liis Kängsepp 22. aprill 2004, 13:57

Kiirtransporditeenuste pakkuja TNT Express investeerib uutesse EL liikmesriikidesse 11 mln eurot veoliinide, jaotuskeskuse ja sorteerimisvõimsuste loomiseks.

TNT Euroopa autotranspordi võrk on juba praegu konkurentidest laiema ulatusega, teatas ettevõte. Praegu pole veel täpselt teada, kui suur summa investeeringute kogumahust tuleb Eestisse. TNT Eesti turunduskoordinaatori Anton Juuriku sõnul on see summa kindlasti väiksem kui 2,7 mln eurot, mis investeeritakse Poolasse.

2005. aastal valmib Poola pealinnas Varssavis uus kaasaegne, 2,7 miljonit eurot maksev TNT rahvusvaheline jaotuskeskus saadetiste transpordi tõhustamiseks uutes EL liikmesriikides ja piirkonna kasvu toetamiseks.

Toetudes olemasolevale tugevale infrastruktuurile ja tollipiiride kadumisele käivitab TNT 17. mail 2004 kuusteist uut autotranspordi liini uute EL liikmesriikide vahel.

?Oma 1800 töötajaga, 900 autoga ja 67 terminaliga tegutseme me juba praegu tulemuslikult EL-iga liituvates riikides,? kommenteeris TNT Ida-Euroopa, Kreeka ja Iisraeli regiooni juht Mike Ogle. ?Investeerides siia 11 miljonit eurot suudame pakkuda oma klientidele uusi ja veelgi paremaid teenuseid.?

Selleks, et teenindada uusi veoliine, võetakse kasutusele 25 uut autot 35 autojuhiga. See moodustab üle veerandi kogu 11 miljoni suurusest investeeringust. TNT lisab ka täiendavaid sorteerimisvõimsusi kümnes olemasolevas terminalis suurenenud saadetiste mahtude käsitlemiseks.

Uus jaotuskeskus parendab veelgi transpordiaegu ja võimaldab nelja uue transpordiühenduse kasutamist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing