EPL: Oleg Grossi poed vallutavad Tallinna ja Harjumaad

26. aprill 2004, 08:06

Virumaa ärimees Oleg Gross rajab lähitulevikus kahele Tallinna toidukauplusele lisaks pealinna veel kolm toidupoodi, poed tulevad ka Loksale ja Kuusallu.

Kauplusketi OG Elektra järgmine pood tuleb Lasnamäele Paasiku tänavale. Poolelioleva ehituse ostis Gross selleks tarbeks eelmisel kolmapäeval, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Tallinn on meie prioriteet number üks ja kavatseme siia kiiresti kauplusi juurde rajada,? lausus Gross, kes praegu Tammsaare teel ja Viimsis tegutsevate poodide eduga väga rahul on. ?Meil on läinud üle ootuste hästi.?

Grossi omanduses on ka tulevased kauplusehooned Ehitajate teel ja keskturu juures. Nende puhul tuleb oodata praeguste lepingute lõppemist ja rentnike mujale kolimist. Loksa ja Kuusalu kauplus avatakse tõenäoliselt jaanipäeva paiku.

OG Elektra müüb odavamalt oma firma valmistatud kaupa, sh lihatooteid, küpsetisi ja spetsiaalselt Viru Õlu pruulida lastud õlut. Õlle hind jääb alla kuue krooni, odavamad saiad maksavad 2.90.

Oleg Grossi väitel ei konkureeri tema firma ei Säästumarketi ega ühegi teise ketiga, sest turustab eeskätt pakendamata ning omamaist kaupa.

Kaupluseketi omaniku väitel rõhuvad nad oma poodide rajamisel erinevalt supermarketitest suurte elumajade lähedusele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing