Senior Auto ostis Eurost Auto kaubamärgi

Tõnu Tramm 26. aprill 2004, 12:59

Pruugitud sõidukite müügiga tegeleva Eurost Auto kaubamärgi ostis OÜ Senior Auto, mille põhiomanikuks on AS Vilojett.

Selle aasta alguses ostis AS Vilojett 20 miljoni krooni eest Eurost Autole kuulunud salongi kooso kinnistuga Tallinnas Akadeemia tee ja Kadaka tee ristmikul, kus uus omanik avas äsja uue Mazda salongi.

Ühtlasi omandati ka Eurost Auto kaubamärk, mille haldamiseks asutati OÜ Senior Auto. Viimane tegutseb nüüd Eurost Auto kaubamärgi Mazda senises esinduses Kadaka tee 72a.

?Kuna Eurost Auto kaubamärk oli pruugitud autode müüjana tuntud, otsustasime ka selle kaubamärgi omandada ja ta jätkab oma põhitegevust. Selle haldamiseks loodud OÜ Senior Auto on täiesti uus firma, mis on omanike kaudu Vilojettiga väga tihedalt seotud,? lausus AS Vilojett tegevdirektor Kalle Kaldjärv.

Kogu pruugituid Mazdade müük toimubki nüüd Vilojetti endises salongis, uude salongi pruugitud autosid esialgu ei tooda. Küll aga pole Kaldjärve sõnul välistatud, et väga vähe kasutatud, ehk peaaegu uusi Mazdasid hakatakse müüma tulevikus ka uues salongis.

Lisaks pruugitud autode müügile tegeleb Vilojett oma endises salongis ka tehnohooldusega. Näiteks jäi vanasse kohta keretööde osa.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing