Ülevaade tänastest ajalehtedest

26. aprill 2004, 08:14

Eesti Päevaleht:

Sajad halli passi omanikud tahavad enne riigi euroliiduga ühinemist Eesti kodanikeks saada ? kui jaanuaris taotles kodakondsust 400 inimest, siis nüüd on see arv juba kaks korda suurem.

Esimesena Eestis käivitas Baltic Logistic System Eesti AS (BLSE) süsteemi, mis võimaldab internetis kontrollida riigisisese paki teekonda ja kättesaamise kellaaega. Samuti saab klient veenduda internetis, millised punktid on teel olev pakk juba läbinud.

Virumaa ärimees Oleg Gross rajab lähitulevikus kahele Tallinna toidukauplusele lisaks pealinna veel kolm toidupoodi, poed tulevad ka Loksale ja Kuusallu.

Maksu- ja tolliamet esitas kuriteosüüdistused väidetavalt organiseeritud kuritegevusega seotud Aleksandr Bermanile, kes üritas riigilt petta välja 1,7 miljoni krooni eest käibemaksu ja korraldas kalapettuse, kus Eestit transiidina läbima pidanud vääriskala forell asendati odava kiluga.

Postimees:

Reformierakond kinnitas eilsel üldkogul Euroopa Parlamendi valimisplatvormi, milles on peatähelepanu võitlusel madalate maksude, iseseisva maksupoliitika ja Eesti konkurentsivõimelisuse eest.

Eesti valitsus ja diplomaadid loodavad kirjutada enda kontosse punktivõidu ? Euroopa Liidu ja Venemaa koostööleppe uusliikmetele laienemise deklaratsiooni projekti koostajad on loobunud viitest vene vähemusele.

Tallinna linnavalitsus vabandas säästva arengu ja planeerimise ametisse digitaalallkirjaga avalduse saatnud kodaniku ees ja karistas avalduse vastuvõtmisest keeldunud ametnikku käskkirjalise märkusega.

SL Õhtuleht:

Korruptsiooni uuriva Transparency Internationali seminaril Soomes nenditi, et Balti riikidest on korruptsioon kõige räigem Lätis.

Laupäeval reisijatele avatud Viru keskuse maa-aluse bussiterminali esimesel tööpäeval tekkis vaid kolm graafikujärgset busside hilinemist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing