Elion pakub uutele liitujatele kodu-ADSLi püsiühendust 199 krooni eest kuus

Inno Tähismaa 29. aprill 2004, 12:03

Elion pakub mais Kodu-ADSLi interneti püsiühendusega liitunutele üle 42 protsendi soodsamat kuutasu kuni selle aasta augusti lõpuni.

Maikuu jooksul Kodu-ADSLiga liitunud saavad kuni selle aasta augusti lõpuni kasutada seda interneti püsiühendust 199 krooni eest kuus, teatas Elioni esindaja. Kõige lihtsam võimalus turvalise ja töökindla Kodu-ADSLiga liitumiseks on osta ADSL-stardikomplekt või Juhtmevaba Kodu ADSL-stardikomplekt. Elion loosib kõigi maikuu jooksul stardikomplekti ostnute vahel välja viis Olympus Mju: 300 Blue digifotoaparaati.

ADSL-stardikomplekt maksab 999 krooni ja sisaldab Nokia modemit ning kõike vajalikku interneti püsiühenduse loomiseks, samuti lihtsat kasutusjuhendit, mille abil saab ühenduse seadistatud ka tehnikavõõras inimene. Juhtmevaba Kodu ADSL-stardikomplekt maksab 2990 krooni ja võimaldab luua juhtmevaba võrgu koju või kontorisse ning jagada internetiühendust mitme arvuti vahel. Juhtmevaba Kodu ADSL-stardikomplekt sisaldab Ericssoni ADSL-ruuterit koos traadita võrgu funktsiooni (WiFi) ning nelja tavapärase võrguliidesega, juhtmeid ja kõike muud vajalikku seadme paigaldamiseks ning eesti- ja venekeelset paigaldusjuhendit. Vajadusel saavad kliendid abi ööpäevaringselt töötavalt Elioni tehnilise toe telefonilt, mis on Elioni lauatelefonilt helistades tasuta. Stardikomplekti ostmisel säästab klient liitumistasu 500 krooni ning igakuise ADSL-seadme renditasu 95 krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing