Mody, Hääl ja Partnerid ühines Glimstedtiga

Inno Tähismaa 29. aprill 2004, 11:54

Advokaadibüroo Mody, Hääl ja Partnerid kuulub alates 1. maist Glimstedti advokaadibüroode ketti ning hakab kandma uut nime Mody Hääl Glimstedt.

Koos Läti ning Leedu partneritega saab Glimstedti ketist hetkel suuruselt kolmas advokaatide ühendus Baltimaades, teatas büroo esindaja.

Mody Hääl Glimstedti partner Marti Hääl ütles pressiteate vahendusel, et ühinemise ettevalmistamine kestis rohkem kui aasta ning selle eesmärgiks oli pakkuda klientidele ühtlaselt head teenusekvaliteeti Balti riikides ja ka mujal Euroopas.

Hääl lisas, et advokaadibüroode koondumine laiematesse riigipiire ületavatesse ühendustesse on näide sellest, kuidas Euroopa Liiduga ühinemine kiirendab muutusi kohalikul õigusteenuste turul. 'Advokaadibürood peavad arenema koos kliendiga ning klientide vajadused ületavad üha rohkem riigipiire,' lausus ta.

Mody Hääl Glimstedt on asutatud 2001 vandeadvokaatide Marti Hääle ja Sanjay Jaanus Mody poolt. Tänaseks annab nõu 9 noorema põlvkonna advokaati-juristi. Mody Hääl Glimstedt tugevamaid tegevusvaldkonnad on äri- ja lepinguõigus, maksuõigus, tehingute nõustamine, kinnisvara küsimused ja klientide esindamine kohtu- ning vahekohtuvaidlustes

Glimstedti partnerid Baltikumis on Leedu ja Läti bürood Bernotas Dominas Glimstedt ja Glimstedt Partners. Bernotas Dominas Glimstedt on asutatud 1997 koostöös Rootsi suurimate advokaadibüroode hulka kuuluva advokaadibürooga Glimstedt. Tänaseks on saanud Bernotas Dominas GlimstedtŽist Leedu üks juhtivamaid büroosid, kus töötab ligi 30 advokaati. Glimstedt Partners on asutatud Riias 2002 aastal, seal tegutseb 10 advokaati.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing