Jehoova tunnistaja

Lennart Beat 30. aprill 2004, 00:00

Ilma naljata. Mees, kes end õnneks taas Prince?iks nimetab, jalutab koos aatekaaslastega religiooni levitades kas või ukselt uksele.

80ndate kreatiivseim must muusik avaldas viimase korraliku singli kümme aastat tagasi ja laul oli unustamatu ?The Most Beautiful Girl In The World?.

Ime, et teda üldse veel mäletatakse. Vahepealsetel aastatel avaldatud albumid jõudsid harva poodi, sest suurfirma levitamislepinguta artistide albumid ei satu hulgiladudessegi. Leping Sonyga tõi meie teadvusse tagasi nii David Bowie kui ka George Michaeli ja sama või korduda Prince?iga.

Piisab esimesest kuulamisest mõistmaks, et geenius on tagasi tööl. ?Musicology? paneb ümber hindama viimastel aastatel kujunenud souli ja r?n?b hierarhiat. Kõik hetke tipud on inspiratsiooni saanud peaasjalikult ühelt mehelt ning on oluline, et maailm selle tänu esmaallikale taasavastab. Ta on oma tipphetked taas kasutusse võtnud ning lood sisaldavad kõike, mis teile Prince?i muusika juures meeldib. On irooniat, poliitiline kommentaar ja graafiline seks on asendunud nauditava erootikaga.

Funk on täiesti võitmatu ja tuleb ilmselt otse taevast. Ei oska teisiti seletada, sest tervik oleks nagu ilma vaevata sündinud. Teised teevad rasket tööd ja ühel kodanikul lihtsalt tuleb.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:24
    Otsi:

    Ava täpsem otsing