Töötuba meestele

ÄP 30. aprill 2004, 00:00

?Töötuba meestele on mõeldud nii meesjuhtidele, kes soovivad tegutseda liidrirollis, kui ka kõigile teistele tugevama sugupoole esindajatele, kes tahavad ennast ja oma lähiümbrust paremini juhtida,? selgitab korraldaja Ülo Vihma.

?Olemuslikult kätkeb juhtimine endas protsessi, mis algab sünniga ja lõpeb surmaga. Juhivõimest ja selle arendamisest oleneb, milliseks kujuneb meie elutee,? lisab ta.

Meeste Kooli töötoas õpitakse terviklikku olemist, eneseväärikust ja austust elu ees, oma identiteedi ja õige koha äratundmist siin elus, juhtimise seoseid keha, vaimu, hinge, looduse ja kosmosega, sünnil saadud juhivõime praktilist kasutamist, selle äratundmist, kogemist ja arendamist.

Oma juhivõimete äratamine ja proovilepanek toimub erinevate psühhoteraapiliste meetodite, liikumise ja kehadünaamika, helide ja rütmide, kujutluse ja analüüsi abil. Eri vormis grupitöödega luuakse oma kogemustele toetudes tee ja koostatakse endale juhis selle läbimiseks.

Töötuba juhib psühhoterapeut ja nõustaja dr Frank D. Cardelle, kel on üle 30aastane praktika ning rahvusvaheline töökogemus.

Töötuba toimub 1.?2. maini Ojaäärse puhkemajas Lahemaal. Algus 1. mail kell 11.00, lõpp 2. mail kell 17.00. Info telefonil 50 83 454 või e-posti aadressil y.vihma@online.ee.

Töötoas osalejate arv on piiratud.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:24
    Otsi:

    Ava täpsem otsing