Keskkonnainvesteeringute Keskus otsib kaheksale ISPA projektile teostajat

30. aprill 2004, 10:22

Täna lõppeb tähtaeg taotluste esitamiseks kahele, mais aga veel kuuele EL eelstruktuurifondi ISPA keskkonnaprogrammi rahvusvahelisele hankele.

Täna lõppeb tähtaeg dokumentide esitamiseks Ida-Harju ja Keila-Vasalemma veemajandusprojekti hankele ning Narva Elektrijaamade tuhavälja nr 2 ja settetiikide sulgemisprojekti järelevalve teostaja leidmise hankele. Hangete korraldajaks on Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Keskkonnainvesteeringute Keskuse ISPA üksuse koordinaatori Hannes Aarma sõnul valitakse osalussoovi avaldanud firmade hulgast kvalifitseerimiskriteeriumide alusel välja kuni kaheksa ettevõtet hanke kohta, kellele seejärel saadetakse pakkumiskutse dokumendid. 'Loodame firmade eelvaliku ära teha mai keskpaigaks ning lepinguteni jõuda juulis-augustis,' märkis Aarma. Taotlused avatakse esmaspäeval, mil kogunevad hankekomisjonid.

Ida-Harju ja Keila-Vasalemma veemajandusprojekti teenuste hankega soovitakse leida ettevõte, kes valmistab ette Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondile taotluse ning teostab selle koostamiseks vajalikud uuringud ja analüüsid.
Ida-Harju ja Keila-Vasalemma Ühtekuuluvusfondi projekti eesmärgiks on viia joogi- ja heitvee olukord kümnes kohalikus omavalitsuses vastavusse ELi direktiivide nõuetega. Omavalitsuste hulka kuuluvad Viimsi, Jõelähtme, Raasiku, Rae, Anija, Kuusalu, Kohila, Vasalemma, Maardu ja Keila.

Hanke maksimaalne maksumus võib pakkumises olla kuni 700 000 eurot ehk ligi 11 miljonit krooni. Projekti finantseerib EL 75 protsendi ulatuses

Narva Elektrijaamade tuhavälja nr 2 ja settetiikide sulgemisprojekti hankega soovitakse leida töödele omaniku järelevalve teostajat. Hanke võitja peab teostama järelevalvet tuhavälja sulgemise projekteerimis-ehitustööde lepingu üle. Samuti peab ta ette valmistama tööde tehnilised- ja majandusaruandeid ning teostama seiret projekti kaheaastase garantiiaja jooksul. Järelevalvetööde maksumus võib olla kuni 565 000 eurot ehk üle 8,8 miljoni krooni. Projekti finantseerib EL 84 protsendi ulatuses.

Lisaks neile hangetele otsib Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) teostajat veel kuuele projektile.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing