SLK teavitas Tallinna Sadamat koostöövalmidusest

04. mai 2004, 12:23

Saaremaa Laevakompanii kinnitas täna Tallinna Sadamale soovi opereerida saarte ja mandri vahelisi praamiliine alates tänavu 1. oktoobrist, teatas ettevõte.

Saaremaa Laevakompanii nõukogu liikme Aivar Jõgi sõnul lähtus ettevõtte oma pakkumise tegemisel sellest, et Saaremaa Laevakompanii struktuuri ei peaks lõhkuma.

'Meie arvates oleks mõistlik ja kasulik nii riigile tervikuna kui regionaalpoliitiliselt, et ettevõte, millel on nendele liinidele sobiv laevapark ja professionaalne meeskond, säiliks analoogsel kujul tänasega. Siin on mitmeid koostöövariante, millest peaks siis juba vastava huvi korral Tallinna Sadamaga eraldi läbi rääkima,' sõnas Jõgi. 'Kui SLK teenusega on ka meie kõige suuremad oponendid rahul olnud, siis võiks siin läbirääkimisteks ruumi olla küll,' lisas Jõgi. SLK juhid ei ole varem välistanud ka ettevõtte müüki Tallinna Sadamale, kui selline pakkumine peaks tehtama.

Saaremaa Laevakompanii leping Lääne-Eesti saarte ja mandri vaheliste praamiliinide teenindamiseks lõpeb käesoleva aasta septembri lõpus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing