Ülevaade tänastest ajalehtedest

06. mai 2004, 08:59

Eesti Päevaleht:

Mitme kasutatud autode müügiga tegeleva ettevõtte hinnangul on sõidukite turg Eestis ülekuumenenud: üha enam voolab pruugitud masinaid Lääne-Euroopast Eestisse, mis omakorda alandab sõidukite hinda ning kärbib müüjate marginaale.

Tallinnas tegutsev osaühing käivitas aprillis sulaste rentimise teenuse. Sulaseid palgatakse põhiliselt töödele, mis ei vaja eriharidust ? labidamees, abitööline, koristaja ja kojamees jms.

Kommunaalamet esitas tõukefondidele seitse rahastamistaotlust summas 8,7 miljonit krooni, millega muu hulgas valmistatakse ette Tondi eritasandilise ristmiku ja Tehnika-Filtri tänava ühendustee ehitamine.

Postimees:

Euroliit on avanud eestlastele võimaluse osta pruugitud auto teistest liikmesriikidest kümneid tuhandeid kroone odavamalt kui kodumaalt.

Koos ametnike poolt ridamisi avastatud kütusesolkimistehastega on päevavalgele tulnud ka tavainimesi varitsev oht sattuda kütusepesijate poolt suvalisse paika vedelema jäetud happeste kütusejääkide ohvriks.

Tuhanded inimesed peavad eriarsti juurde pääsemiseks ootama kauem kui neli nädalat, mis on haigekassa nõukogu kehtestatud maksimaalne ooteaeg.

Alates eilsest kuulub Euroopa Komisjoni koosseisu ka Eesti volinik Siim Kallas, kuna Euroopa Parlament kiitis kindlameelselt heaks uute liikmesriikide esindajad.

SL Õhtuleht:

Rakveres on mitu tänavat asfalteerimata ja Tallinn kubiseb auklikest teedest. Siiski on mõlemas linnas raha küllaga: Toompea lossiplatsile Tallinnas ja Rakvere keskplatsile pannakse hiigelkallis graniitparkett.

Sakala:

Eesti ühinemine Euroopa Liiduga on sundinud valitsust viivitama maanteede remondi rahastamise otsusega ning seepärast ei pruugi väga halvas seisus Viljandi?Tartu tee veel tänavugi korda saada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing