Ülevaade tänastest ajalehtedest

07. mai 2004, 08:18

Eesti Päevaleht:

Lepituskohtumiseks nimetatud keskerakondlaste eileõhtune koosolek lõppes tulemuseta, lähiajal võib tulla kokku partei erakorraline kongress, et arutada esimehe vahetust.

Sel suvel kerkib Eesti taevasse mehitamata luurelennuk, mille on valmistanud kodumaised relvatootjad firmast Eli Military Simulations.

Massaa?ivanne ning vannitoasisustust tootva ASi Balteco mitu juhtfiguuri on sattunud ettevõttes korraldatud tehingute tõttu majanduspolitsei huviorbiiti, uurimise käigus on tehtud läbiotsimisi ning konfiskeeritud dokumente.

Kohta-Järvel asuv keemiaettevõte Novatrade Invest AS alustas vanade rehvide ja plastjäätmete kogumiseks koostööpartnerite otsimist. Piirkondliku partneri ülesanne on rehvide kogumine ja ladustamine.

Postimees:

Postimehe eksperimendis osalenud 16aastasele noormehele müüs eile pärastlõunal alkoholi neli Tartu poodi, samapalju kauplusi keeldus.

Internetitelefoni Skype loojad katsetavad programmiga ka tavatelefonidele helistamist ning pakuvad kõnesid kohati kümneid kordi odavamalt kui praegused telefonifirmad.

Vabariigi valitsus otsustas eile, missugused kutse- ja kõrgkoolid saavad järgmise kolme aastaga ligi 550 miljonit krooni Euroopa Liidu ja Eesti riigi raha oma hoonete uuendamiseks ning õppetöö nüüdisajastamiseks.

Pärnu Postimees:

Firma Ecotrans hakkas Pärnus Savi tänaval KEKi hoones paigaldama autodele lisaseadmeid, mis võimaldavad kütusena kasutada bensiinist märksa odavamat gaasi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing