Täiskasvanud pidutseja möllab batuudilinnakus

Christel Karits 10. mai 2004, 00:00

?Tooge parem tehnilisi asju ja lisaks atraktsioone,? soovitab ürituste agentuuri Raidmets ja Partnerid juhataja Artur Raidmets. Tema sõnu kinnitab batuutide rentija Egon Ovir, kes on oma alal tegutsenud üle kümne aasta.

Selle suve uudiseks on sportbatuut, mis eelkõige mõeldud täiskasvanutele. Väga soovitud atraktsioon on siiani olnud güroskoop, mis tekitab kaaluta oleku tunde. Seda lendurite treenimiseks mõeldud seadet on võimalik proovida neil, kel pikkust 130st sentimeetrist kuni 190 sentimeetrini. ?Güroskoop on läinud eriti hästi nende hulgas, kes kunagi Vene sõjaväe lennuväes teeninud,? lisab Ovir, et vanade aegade meenutamisel on oma väärtus. Aga kõigil teistelgi on põnev aparaadis pea alaspidi ringi tiirelda ja kaaluta olekut proovida.

Muidugi ei tohi unustada lapsi ja nende tarvis pakub Egon Ovir batuute, mänguväljakuid ning kiikesid ja karusselli. ?Tavaline suvepäevade komplekt ongi selline, et midagi võetakse täiskasvanutele ja midagi lastele,? selgitab ta. Üritusele tuleb kindlasti kaasa ka üks väljaõppe saanud spetsialist, kes reguleerib atraktsioonide kasutamist ja tagab ohutuse.

Batuutide broneerimine suvepäevadeks juba käib. Nagu ikka, on nõutuimad laupäevad. Egon Ovir ütleb, et segaduste vältimiseks arvestab ta vaid neid tellimusi, mille puhul on saanud firma garantiikirja.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:41
    Otsi:

    Ava täpsem otsing