Eesti petangiklubide liit kutsub Firmaliigale

ÄP 14. mai 2004, 00:00

Korraldajad lubavad kohaletulnuile põnevat ja lahedat firmadevahelist sportlikku võistlust, samal ajal toimuvad Kadrioru pargis ka Tallinna päeva üritused.

?Petank on äraarvamatu mäng,? ütleb klubi juhatuse liige ja korraldaja Rene Kundla põhjuse, miks seda sportlikku mängu võiks proovida kõik. ?See, kes eelmisel korral oli viimane, võib järgmisena esimeseks tulla.?

Kundla selgitab, et ühes kolmeliikmelises võistkonnas ei tohi olla rohkem kui üks eliitmängija. Ta lisab, et on ka võistkondi, kes mänguks tugevalt treenivad, ja toob näiteks Falcki.

Firmaliigale on selle nädala seisuga registreerunud 30 võistkonda, esimesena pani end kirja Famar-Desi, viimased registreerujad olid Lowe Age ja Berku Ehitustööd. Veel on end kirja pannud GD Kompressorid OÜ, Finance Management, Tark & Co, Eesti Olümpiakomitee, Sularahakeskus, Valio, Personalipunkt, Domina, H Teede Rev - 2, GS Cargomasters Eesti, Toila Sanatoorium, Elion, OÜ Medimus, Falck, Casco, SK Trio, R.I.F.F., Reval Hotels, EMT, Skanska, Kristiine ja Ehituse ABC.

Firmaliiga sai alguse 90ndate keskpaigas ja vahepeal soiku jäänud üritusele on koos juhatuse vahetusega taas elu sisse puhutud.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:24
    Otsi:

    Ava täpsem otsing