Sõnumid

ÄP 20. mai 2004, 00:00

Elioni pakutava traadita interneti leviala nimi Wireless muudeti Elioniks. Elion võrgul on 71 leviala üle Eesti.

Elioni traadita interneti kasutamiseks on kolm võimalust. Kõige lihtsam on saata lühinumbrile 13443 SMS teatega ?wifi? või helistada mobiililt samale numbrile. Kasutajale saadetakse SMSiga kasutajatunnus, parool ning ID-kood, mille järgi saab klienti probleemide korral Elioni tehnilises toes tuvastada. Kasutajatunnuse ja parooliga saab kasutada internetti 24 tundi, alates esimesest sisselogimisest, kõigis Elioni WiFi levialades üle Eesti. Päevapilet maksab 22 krooni. Teine võimalus on paroolikaart, mille puhul saab kasutada traadita internetti 1 tund 25 krooni eest ja 24 tundi 50 krooni eest. Kolmandaks võimaluseks on tellida Elioni ja EMT ühine traadita interneti teenus, mida saab lisaks WiFi levialadele kasutada EMT GPRS-võrgu vahendusel. Teenuse liitumistasu on 118 krooni, kuutasu 495 krooni.

EMT võimaldab lepingulisel erakliendil laadida kõneaega Simpeli ning POPi kõnekaardile. Selleks peab lepinguline klient helistama lühinumbrile 1412 ning pärast tärni lisama kõnekaardi telefoninumbri, millele soovitakse raha laadida. Vaikimisi laetakse POP-kõnekaardile pakett pop30, Simpeli kasutajale aga 100 krooni eest kõneaega. Summasid on võimalik muuta.

Võrreldes 2003. aasta esimese kvartaliga kasvas mobiiltelefonide müük tänavu samal perioodil 29%, nn smartphone?ide müük koguni 86%, teatab IDC. Kuigi Nokia müük on märkimisväärselt vähenenud, on ta endiselt suurima turuosaga telefonitootja maailmas. Järgnevad Motorola, Samsung, Siemens, Sony Ericsson ning LG.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing