Ehitusettevõtjate liit viskas Remeti välja

Gea Velthut-Sokka 21. mai 2004, 00:00

?Kes liikmetele esitatavatele nõudmistele ei vasta, need ehitusettevõtjad oleme oma liikmete hulgast välja arvanud,? teatas EEELi tegevdirektor Tarmo Lige. ?Ehitusettevõtja maine kujuneb võrdväärselt nii tellijate kui ka koostööpartnerite-alltöövõtjatega suhtlemisest.?

Viimase aasta jooksul on eri põhjustel välja arvatud 14 liiget. ?Teiste väljaarvatute hulgas oli tuntumatest ka AS Remet, kes pikemat aega tegutseb ehitusturul ebaeetiliselt, kahjustades ehitusettevõtjate liidu ja ehitusettevõtluse mainet tervikuna,? teatas liit.

Praegu kuulub ehitusettevõtjate liitu 88 liiget. Liikmete hulka kuulub esinduslikum osa ehitusettevõtjatest, kellel on ehitusturul tegutsedes kogemused ja usaldusväärsus.

Lahendusena potentsiaalsetele tellijatele soovitab ehitusettevõtjate liit vaadata liidu kodulehelt rubriigi ?Kvalifitseeritud ettevõtjad? alt kvalifitseerimiskomisjoni poolt tunnustatud ehitusettevõtjaid. Nende kogemused ja usaldusväärsus on lisaks heale mainele tagatud ka finantsnäitajatega.

Ehitusettevõtjate liit on jätkuvalt seisukohal, et ehitussektoris on tegutsemise aluseks seadusandlikud aktid, ehitusnormid ja lepingud ning juhuslikkus ja määramatus ei ole ehitusprotsessis osalevatele isikutele võimalik, kui tellija sellist võimalust ise ei loo.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:28
    Otsi:

    Ava täpsem otsing