Puhkepäeva turismiuudised

ÄP 21. mai 2004, 00:00

Veel kuni 24. maini saab Estonian Airi lisalendudele osta pileteid eriti hea hinna eest.
- Tallinn?Kopenhaagen: 500 krooni. Hind kehtib lendudele väljumisega 18.10 Tallinnast (OV145) ja väljumisega 20.00 Kopenhaagenist (OV 146).
- Tallinn?Hamburg: 500 krooni. Hind kehtib teisipäevastele ja neljapäevastele lendudele.
- Tallinn?Oslo: 500 krooni. Hind kehtib esmaspäevastele, kolmapäevastele ja reedestele lendudele.
- Tallinn?London: 700 krooni. Hind kehtib neljapäevastele lendudele väljumisega 7.45 Tallinnast (OV103) ja väljumisega 9.30 Londonist (OV104), laupäevastele lendudele ning pühapäevastele lendudele väljumisega 17.45 Tallinnast (OV105) ja väljumisega 19.30 Londonist (OV106).

Ühe suuna hind internetis, lisanduvad lennujaamatasud ning teenustasud.

Pakkumist saab osta internetist kuni 24. maini või kuni kohti jätkub ning piletid kehtivad lennuks 31. detsembrini 2004. Hind kehtib ainult Estonian Airi otselendudel ning kohtade arv on piiratud.

Lastele allahindlust ei ole, imiku (kuni kaheaastaseks saamiseni) pilet maksab 10% täishinnast. Pileteid ei saa tagastada.

Lennupiletite tellimine aadressil www.estonian-air.ee või ww.reisi.net ning Estonian Airist telefonidel 640 1160 ja 631 3302.

Estonian Airi infost öeldi Äripäevale neljapäeval, et erinevatele reisidele veel pileteid jätkub.

Lufthansa pakub suvekampaania käigus edasi-tagasi lennupileteid algusega Tallinnast näiteks alljärgnevatesse Euroopa sihtkohtadesse: Belgia (Brüssel), Hispaania (Barcelona, Bilbao, Madriid), Holland (Amsterdam), Itaalia (Ancona, Bari, Cagliari, Firenze, Genova, Milano, Napoli, Olbia, Rimini, Rooma, Torino, Veneetsia, Verona), Kreeka (Ateena), Poola (Katowice), Portugal (Lissabon, Oporto), Prantsusmaa (Lyon, Nice, Marseille, Pariis, Toulouse) Saksamaa (Berliin, Bremen, Dresden, Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Hamburg, Hof, Köln, Leipzig, München, Nürnberg, Stuttgart, Westerland), Serbia ja Montenegro (Belgrad), Suurbritannia (Birmingham, Edinburg, London, Manchester), ?veits (Basel,Genf, Zürich), Türgi (Istanbul), Ungari (Budapest)

Tegu on edasi-tagasipiletitega turistiklasssis algusega Tallinnast.

Müügiperiood on 18. mai kuni 24. august. Piletid tuleb välja osta hiljemalt seitse päeva enne väljalendu ja 72 tundi pärast broneeringu tegemist. Reisiperiood on kuni 31. augustini (viimane tagasilennu kuupäev). Maksimaalne sihtkohas viibimise aeg on 1 kuu, vähim laupäeva pühapäeva vaheline öö. Lisanduvad lennujaamamaksud ja teenustasud. Lastele erihind puudub; väikelaste (0?1 a) soodustus 90%. Neid pileteid tagasi osta ei saa; ümberbroneerimise tasu 50% piletihinnast. Lennujaamamaksude hinnatasemeks võib arvestada umbes 800 krooni.

Sihtkohas pakub Lufthansa erineva tasemega majutust, ekskursioone ning autorenti.

Polska Organizacja Turystyczna on alustamas arendusprojekti, mille raames arendatakse tööstuspäranditurismi, hõlmates suurt arvu objekte. Lõpuks turule viidavad objektid selguvad rohkem kui viie tuhande objekti hulgast, mille hulka kuulub näiteks 84 erinevat kaevandust, 29 sadamat, 237 masinatehast, 26 pagaritöökoda ja kuus kanalit.

Tõenäoliselt jääb esialgsele sõelale 150 objekti, millega jätkatakse tööd.

Rootslaste Birka Cruises plaanis tänavu teha Riiga viis kruiisi, kuid Riia sadama tõusnud hindade tõttu on sunnitud otsima alternatiivset sadamat, et mitte kõiki kruiise ära jätta. Laevafirmad on teinud Riiale ettepaneku sadamahinnad suvehooajaks külmutada, sest kui Riiast saab Läänemere kalleim sadam, siis ainuüksi nõudluse huvist ja linna atraktiivsusest ei piisa kruiiside kohalemeelitamiseks, kui hind muudab kruiisifirmadele sellise töö ebarentaabliks.

Viking Line on juba teatanud, et kui Riia sadam vanade hindade juurde tagasi ei pöördu, siis Viking Cinderella plaanitud suvekruiisid Riiga ei tule.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:24
    Otsi:

    Ava täpsem otsing