Augustist on Eestis müügil moebrändi Zara rõivad

24. mai 2004, 12:53

Augustis avab Viru Keskuses oma esinduskaupluse Hispaania moebränd Zara, mis on esimene Zara kaubamärgi kauplus Baltimaades.

Avatavas Zara kaupluses hakatakse pakkuma rõivaid, jalanõusid ning aksessuaare naistele, meestele kui ka lastele. Zara avatakse ligi 1400m2 suurusel pinnal augustis.

Viru Keskuse juhatuse liikme Ants Vasara sõnul on Zara esinduspoe tulek Viru Keskusesse olulise tähtsusega. ?Viru Keskus on praegu esimene ja ainus Zara kaubamärgi esindaja Balti riikides ning loomulikult on see meile oluliseks eeliseks. Zara tulek toetab igati keskuse kontseptsiooni ? olla suurim ja eelistatuim moekaupade keskus, mis pakub shoppingu- ja vaba aja veetmise rõõmu erinevate soovide ja vajadustega inimestele, ütles Ants Vasar. Vasar kinnitas, et Zaral on oma müügikohtade suhtes kõrged nõudmised kõigis riikides ning nende soov avada oma esinduskauplus just Viru Keskuses on keskusele suureks tunnustuseks.

Ants Vasar andis mõista, et töö uute brändide toomiseks Viru Keskusesse jätkub. Lisaks Zarale pakub Viru keskus Eestis ainsana Hispaania päritolu naisterõivaste brändi Mango, noortele suunatud prantsuse kaubamärki Jennifer ja Taani päritolu BisonŽit. Oma ainuesindused on avanud Viru Keskuses Tommy Hilfiger, Marc OŽPolo ja Nike Women.

Viru Keskuse projekti autoriteks on Vilen Künnapu ja Ain Padrik. Keskuse üldpinnaks on 85 000 m2, ostukeskus moodustab sellest 30 000 m2. Keskuse arendajaks on SRV Kinnisvara ja E.L.L Kinnisvara, ehituse peatöövõtjaks AS Merko Ehitus. Viru Keskuse pidulik avatseremoonia toimus 7ndal mail, keskuse järgmine etapp ? korterelamu ning kultuuri ja vaba aja keskus valmivad 2004 aasta sügisel.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing