Peeter Raidla • 28. mai 2004 kell 15:37

VP Market alustas Eesti turu vallutamist

Baltimaade üks suuremaid kaubanduskette VP Market avas eile Tartus oma kaupluse T-Market, peatselt lisanduvad sellele kauplused mujal Eestis.

?Selle sammuga me jõuame oma keti arendamiseni Eestis ja me oleme kindlasti edukad. Sellest annavad tunnistust meie edusammud Leedus ja Lätis?, kinnitas SIA VP Market peadirektor Gintaras Marcinkevicius, kes on nii Läti kui ka Eesti haru arengujuht.

Juuni alguses avatakse kauplus Maardus, seejärel Sillamäel, Tallinnas, Valgas ja teistes linnades. Käesoleva aasta jooksul on plaanis avada 15 T-Marketit Eestis, järgmise 3 aasta jooksul kuni 40 kauplust.Praegu on VP Marketil 186 kaubanduskeskust Leedus, 81 Lätis ja 2 Eestis. Pärnu T-Market oli mõnda aega Eestis ainus, omades peaülesannet tutvuda Eesti turuga.Firma käive 2003. aastal ületas 1,04 miljardit eurot.Lätis on VP Market tõusnud suurimaks kaubandusketiks kahe aastaga peale oma esimese kaupluse avamist. Edu võti peitub odavate hindade ühendamises laia kaubavalikuga.Investeeringu suuruseks Eestisse aastatel 2004-2005 on kavandatud üle 4,63 miljoni euro. Iga T-Marketi kauplus loob 28-42 uut töökohta,.

Hetkel kuum