Paljassaare Kalatööstus avab uue logistikakeskuse

31. mai 2004, 11:33

AS Paljassaare Kalatööstus avab ülehomme uue logistikakeskuse, mis koosneb Eesti moodsaimast külmhoonest ja selle juurde kuuluvatest laadimispindadest.

Uue külmhoone mahutavus on ligikaudu 3500 tonni ning kasutatavad temperatuurirežiimid on -18 kraadi ja 0 kuni +6 kraadi, teatas ettevõte.

Avatav külmhoone on osa jätkuvatest investeeringutest, mis said alguse kolm aastat tagasi Paljassaare Kalatööstuse liitumisel Vichiunai Grupiga. Ühinemine Vichiunai Grupiga muutis ettevõtte kasumlikuks: käive on kasvanud 2001. aasta 125 miljonist kroonist 338 miljoni kroonini möödunud aastal.

Paljassaare Kalatööstuse külmhoone puhul on tegemist uute võimaluste avanemisega kõigil Vichiunai Gruppi kuuluvatel ettevõtetel, kuid lähtuvalt külmhoone suurest potentsiaalist on tekkinud võimalus pakkuda teenust ka teistele ettevõtetele.

Vahetult pärast uue logistikakeskuse avamist kolib sama katuse alla ka Vichiunai Grupi poolt neli aastat tagasi Vichiunai toodete müügiks ja turustamiseks loodud allüksus OÜ Vichiunai Baltic, mille suurimaks teeneks on olnud eelkõige Eesti kalatoodete turu täiendamine erinevate tootegruppidega, mida varem meil ei tuntud. Seda suunda kavatseb ettevõte hoida ka tulevikus.

Lisaks lõpptarbijale mõeldud toodangule on lähiajal plaanis suunata enam tähelepanu ka HoReCa sektorile. OÜ Vichiunai Baltic käive on kasvanud 36,4 miljonist kroonist 2001. aastal 83 miljoni kroonini aastal 2003.

AS Paljassaare Kalatööstus saab e-märgise kasutamisõiguse.

Paljassaare Kalatööstusele omistati käesoleva aasta mais läbi viidud sertifitseerimisprotseduuri järel kinnispaki täitekoguse sertifikaat.

Sertifikaat kätkeb endas garantiid selle kohta, et pakend sisaldab toodet täpselt niipalju, kui pakendile märgitud. See asjaolu annab tarbijale vajaliku kindluse.

Kolmeks aastaks antava sertifikaadi omajal on õigus kasutada pakendil e-märgist. Sertifikaadi väljastaja on AS Metrosert, kes korraldab ka regulaarset järelevalvet.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing