Radiolinja püüab pensionäre soodushindadega

03. juuni 2004, 13:29

Radiolinja Eesti ja Eesti Pensionäride Ühendus teatasid, pensionäridele muutus Radiolinja võrgus helistamine soodsamaks.

Tegemist ei ole ühekordse kampaaniapakkumisega vaid püsipartnerlusega, märgitakse teates.

'Seeniorpaketi eesmärk on teha üle 60aastastel inimestel mobiiltelefoniga suhtlemine soodsamaks, pakkudes neile kuumaksuvaba ning soodsa kõneminuti hinnaga sidevõimalust,' ütles Radiolinja Eesti juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Uue kõnepaketi kasutajad ei pea maksma kuutasu, kõneminuti hind nii tavatelefonile kui ka mobiilsidevõrkudesse on 2.50. 'Ainuüksi tavatelefoni fikseeritud kuutasu eest saab Seeniorpaketi kasutaja rääkida 40 minutit,' sõnas Andrus Hiiepuu.

'Siiani ongi pensionäride jaoks suurimaks probleemiks see, et isegi väga vähe rääkides teeb kõneminuti hinna tavatelefoni puhul kalliks igakuine püsimakse,' kinnitas Eesti Pensionäride Ühenduse esimees Sven Pärn. 'Tänu Seeniorpaketile saavad vanemad inimesed nüüd oma sidekulusid piirata.'

Lisaks suurendab mobiiltelefon võrreldes tavatelefoniga ka eakamate inimeste turvalisust, sest seda on lihtne kaasas kanda ja vajadusel abi kutsumiseks kasutada.

Koos soodsa kõneajaga pakub Radiolinja pensionäridele soodushinnaga telefone. Lisaks telefonile saab iga Seeniorpaketiga liituja kaasa lihtsa ja arusaadava infomaterjali, mis peaks helistamise tegema lihtsaks ka mobiiltelefonidega varem mitte kokku puutunud inimestele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing