Ülo Toomsalu • 8. juuni 2004 kell 6:08

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Kõige varem juba sel sügisel hakkab Eesti väikesaarte ja laidude vahel seilama laev, mis veab ära turistide jäetud prügi ja vajaduse korra veab ka näiteks koduloomi.

Venemaa soovib Euroopa Liidu eeskujul luua nimekirja ettevõtetest, kellel on õigus Vene turule loomset toidukaupa müüa.

Kuna Eesti on Euroopas üks kiiremini vananeva rahvastikuga riik, kasvab nõudlus hooldekodu kohtade järele iga aastaga. Ärimehed, kes taipasid, et 295 000 üle 60aastasele inimesele ei piisa senisest 3500 voodikohast, on hakanud pansionaatidesse investeerima.

Kütuse hinna tõusust tingitult plaanib Taisto Liinid tõsta juuni keskel bussipileti hinda keskmiselt 5 krooni võrra.

Postimees:

Tallinna võimuliit on jõudnud ühele nõule kavas laiendada tasulist parkimisala ligi kolmandiku jagu ning tõsta suures osas südalinnast parkimistasu kaks korda, ja kavatseb eelnõu neljapäeval linnavolikogus vastu võtta.

Külm ilm, rahe ja käibemaks viisid viis aastat Eestis meelelahutus- ja lihagrillimisüritusi korraldanud Grillfesti pankrotti, kinnitas eile pankrotiavalduse esitanud Grillfesti juht Kaspar Eeroja.

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni kaheksa mässumeelse saadiku moodustatud uus saadikuühendus Sotsiaal-Liberaalid näeb valitsuskoalitsiooni nõrkuses häid võimalusi oma ideede teostamiseks.

Eesti Jalgpalli Liit esitas Euroopa jalgpalliliidule (UEFA) taotluse 2007. aasta kuni 19aastaste noormeeste Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri korraldamiseks. Kui Eesti UEFAlt korraldusõiguse saab, siis üks neljast kohast, kus pall mängu lüüakse, on Tamme staadion, mis selleks ajaks saab uue välimuse.

Sakala:

Viljandis Mazda autosid müüv ja hooldav osaühing Autovärk ei tohi konkurendi väitel Mazdat esindada, kuid Autovärgi arvates on see laim.

Hetkel kuum