Hansapank suurendas sissemakse-automaatide arvu

11. juuni 2004, 11:06

Hansapank on paigaldanud sissemakse-automaadid Eesti suurematesse linnadesse, tõstes automaatide arvu 21-ni, teatas pank.

Hansapanga elektrooniliste kanalite arendusjuhi Indrek Kausi sõnul on kliendid väga hästi vastu võtnud sissemakse-automaatidega lisandunud võimaluse maksta raha oma kontole ise, ilma teenindaja abita. 'Inimestele meeldib, et sissemakse-automaadis sisestatud raha jõuab kohe kontole,' selgitas ta. Eriti populaarsed on kaubanduskeskustes asuvad automaadid, märkis Kaus.

Hansapanga 21-st sissemakse-automaadist 13 asub Tallinnas, kolm Tartus, üks Pärnus, Narvas, Rakveres, Viljandis ja Kuressaares. Esimesed sissemakse-automaadid paigaldas Hansapank 2001. aasta detsembris, täna lisandus automaat Kuressaarde. Tänavu on plaanis paigaldada veel mitu automaati.

Sularaha kontole kandmiseks tuleb sisestada automaati oma deebetkaart ja PIN-kood, valida toiminguks sularaha sissemakse ning asetada rahapakk (korraga kuni 30 rahatähte) automaadi lugemisavasse. Sissemakse-automaat võtab vastu vaid Eesti kroone - 25-kroonisest 500-krooniseni. Katkised ja võltsitud rahatähed tagastab automaat kohe.

Hansapangal on Eestis kokku üle 440 eri tüüpi pangaautomaadi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing