Tanklad võitlevad püsiklientide pärast

Gea Velthut-Sokka 18. juuni 2004, 00:00

Eilsest kehtivad Statoili bensiinijaamades eraisikute Statoil Extra ja deebetkaartide omanikele uued soodustusmäärad. Kliendikaartide omanikud saavad igalt ostetud kütuseliitrilt sõltuvalt ostumahtust allahindlust alates 25 sendist senise 15 sendi asemel.

Eesti Statoili turundusjuhi Hede Kerstin Luige sõnul saab antud sammuga ka eraisikust kliendile pakkuda automaattanklatega samasse suurusjärku jäävat kütusehinda.

Luik lausus, et Statoil otsustas eraisikutest kaardiklientide soodustusi suurendada, et sel viisil tänada ja motiveerida oma lojaalseid kliente ning ühtlasi suurendada püsiklientide arvu.

Neste Eesti peadirektor Indrek Kaju ütles, et nemad kampaaniaga kaasa ei lähe. ?Kindlasti aga plaanime oma klientidele jätkuvalt häid pakkumisi teha,? nentis ta.

Millised need täpselt olema saavad, ei soostunud Kaju avaldama. ?Üllatusmoment on oluline,? ütles ta.

Kaju kommenteeris Statoili otsust suurendada püsikliendikaardi omanikele mõeldud soodustust nii: ?Meie eraisikute krediitkaart on osutunud väga populaarseks, paistab, et see on konkurentidel pinnuks silmas.?

Neste Eesti püsiklientidele bensiiniliitri hinnast allahindlust ei tee, vaid püüab bensiinihinnad tanklates soodsamad hoida. Boonuseks on tasuta krediidi võimalus.

Ka Hydro Texaco mõtleb püsiklientide kinnistamisele.

?Meil ei ole sellist tavakliendi sooduskaarti nagu Statoil Extra, sest me hoiame hinnad niigi piisavalt madalad. Küll aga on meil kliendikaardid ettevõtetele,? ütles Hydro Texaco Eesti juht Andres Kivistik.

?Meil ei olnud plaanis sel suvel sooduskampaaniat teha. Kuid kindlasti kuidagi Statoili otsusele reageerime,? lisas Kivistik.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:33
Otsi:

Ava täpsem otsing