Rakvere Piim tugevdab juhtkonda

18. juuni 2004, 11:22

AS Rakvere Piim on viimaste nädalate jooksul palganud tootmis- ja logistikadirektori ning uue tegevjuhi, teatas ettevõte.

ASi Rakvere Piim juhataja ja üks põhiomanikest Nevil Hewitt kavatseb keskenduda ettevõtte strateegilisele arendamisele. Uued juhid hakkavad tegelema ettevõtte operatiivjuhtimisega.

?Ettevõte on jõudmas uude arenguetappi. Uue juhtkonna peamiseks ülesandeks on kindlustada firma positsiooni kohalikul turul, kasvatada veelgi käivet, kasutades ära uusi võimalusi naaberturgudel, ning suurendada firma kasumlikkust?, kommenteeris Nevil Hewitt.

Uute juhtidena on asunud tööle Jaanus Vihand (tegevdirektor) ning Alar Oja (tootmis- ja logistikadirektor).

Jaanus Vihand on omandanud majandusalase kõrghariduse Tartu Ülikoolis, hetkel on käsil magistrikraadi omandamine. Ta on varem konsulteerinud nimekaid Eesti tootmisettevõtteid ning osalenud mitmete tuntud firmade juhtorganites (näiteks ESS Grupp ? turundusdirektor; Ekspress Grupp - juhatuse liige, turundusdirektor, Saku Suurhall ? juhataja).

Kommenteerides oma tööleasumist AS Rakvere Piim tegevjuhina ütles Vihand: ?Ettevõte on minu arvates tugeva potentsiaaliga. Lisaks suurepärastele toodetele on ka firma töötajad minu suureks heameeleks osutunud väga professionaalseteks ning teotahtelisteks. Muutes ettevõtte tegevusi natuke süsteemsemaks, arendades turundustegevust ja pannes veelgi rohkem rõhku tootearendusele, on võimalik firma kasumlikkust märgatavalt tõsta. Plaanide hulka kuulub muuhulgas ka toodangu eksport, esmased kokkulepped uutel turgudel on selles osas tänaseks juba saavutatud.?

Alar Oja on Tallinna Tehnikaülikoolis omandanud keemiatehnoloogia inseneri hariduse. Viimased 12 aastat töötas ta ASis Eesti Coca-Cola Joogid, vastutades tootmise, laomajanduse ja logistika juhtimise eest kõigis Balti riikides.

Oma peamise ülesandena näeb Oja senisest veelgi ühtlasema kvaliteedi tagamist toodetele ning tootmise efektiivsuse kasvatamist.

AS Rakvere Piim on Eesti üks juhtivaid piimatööstusi, ettevõtte käive 2003. aastal oli ligi 250 miljonit krooni. Ettevõtte sortimendis on ligi 100 tootenimetust, mida müüakse üle Eesti ?FARMI? kaubamärgi all.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing