EPL: TVMK rajab Tondirabale staadioni

25. juuni 2004, 09:01

TVMK jalgpalliklubi kavatseb 2006. aastal Tallinnas Tondirabale välja ehitada oma treeningbaasi.

Jalgpalliklubi haldusdirektori Ants Juhvelti sõnul on spordikeskuse rajamise ettevalmistused niikaugel, et paari kuu pärast võib alustada detailplaneeringule kooskõlastuste hankimist. ?Püüame hoida madalat profiili ja hõisata ei taha, sest veskid jahvatavad aeglaselt,? ütles Juhvelt Eesti Päevalehele.

Kõige varem loodab TVMK jalgpallitreeningud oma treeningbaasi kolida kahe aasta pärast. Eelkõige mõtleb jalgpalliklubi järelkasvule. ?Meil on ligi 300 last. Praegu oleme mööda linna laiali, kasutame koolide väljakuid, Tallinna jalgpallikooli väljakut Wismari tänaval ja Nõmme staadioni,? kirjeldas Juhvelt.

Detailplaneeringu lähteülesande järgi tuleb 5,9 hektari suurusele Varraku 14 kinnistule mitmeotstarbeline spordikompleks. Lisaks treeningväljakutele on ette nähtud tuhandele pealtvaatajale mõeldud polüfunktsionaalne jalgpallistaadion, administratiiv-teenindushoone ning ujulaga veekeskus.

Juhvelti sõnul kõike alguses kindlasti valmis ei jõuta. ?Meil on alustuseks vaja ühte korralikku kunstmuruväljakut. Kui õnnestuks teha köetav väljak, siis saaks ka talvel mängida. Vaikselt teeks juurde klubiruumid ja riietusruumid,? rääkis ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing