Columbus IT Partner ja Elion hakkavad koostöös pakkuma majandusinfosüsteemide terviklahendusi

30. juuni 2004, 10:45

Columbus IT Partner Eesti AS ja Elion Ettevõtted AS sõlmisid koostöölepingu, et pakkuda koostöös klientidele majandusinfosüsteemide terviklahendusi.

Koostöö on korraldatud nii, et Columbus IT Partner tagab Microsoft Business SolutionŽi majandustarkvara toodete Axapta ja Navision juurutuse ja hoolduse, Elion pakub aga majandustarkvara majutamiseks vajalikku serveriressurssi ja muud IT-infrastruktuuri ning vajadusel ka arvutitöökohti koos paigalduse, hoolduse ning klienditoega, teatasid ettevõtted.

?Tegelikku koostööd konkreetsetes kliendilahendustes oleme Elioniga teinud juba aastaid, tänane leping on loogiliseks jätkuks omandatud heale kogemusele ja vastastikkusele usaldusele ning aluseks, et olla valmis pakkuma ühiseid kvaliteetseid terviklahendusi kogu meie sihtgrupile,? ütles Columbus IT Partneri Eesti ASi juhatuse liige Arne Kaasik.

Elion Ettevõtted ASi juhatuse esimehe Valdur Laidi sõnul on tal hea meel, et Elioni koostööpartneriks on suurima konsultatiivse jõuga majandusinfosüsteemide juurutus- ja hoolduspartner Eestis.

?Columbus IT Partneri ja Elioni partnerluse eesmärgiks on täiendada teineteise oskusi ning pakkuda klientidele ühiselt tegutsedes suuremat lisaväärtust,? lausus Laid. ?Kui Columbus IT Partner on keskendunud majandustarkvara ärile, siis Elioni fookus on eelkõige IT infrastruktuuri äris ja arvutikasutajatele mitmekülgse toe pakkumises.?

Columbus IT Partner Eesti AS on juhtivate majandus- ja kliendihaldustarkvarasüsteemide juurutus- ja hoolduspartner Eestis. Columbus IT Partner Eesti AS on Eestis tegutsenud kuus aastat, olles selle aja jooksul loonud majandustarkvara lahendused enam kui 80-le kodumaisele või rahvusvahelisse kontserni kuuluvale ettevõttele ja organisatsioonile. Eestis peetakse Columbus IT Partnerit juhtivaks majandustarkvara teenuse pakkujaks, kuhu kuuluvad enam kui pooled Eestis Microsofti sertifitseeritud majandustarkvara spetsialistidest. Columbus IT Partner Eesti AS on loodud Taani firma Columbus IT Partner A/S tütarettevõttena Eestis. Columbus IT Partner A/S on 13-aastase töökogemusega Taani firma, suurim majandus- ja kliendihaldustarkvarasüsteemide juurutus-ja hoolduspartner Euroopas. Firmas on 850 töötajat ja esindused 28 riigis üle kogu maailma. Columbus IT Partneri loomisest alates on firma juurutanud üle 8000 süsteemi klientidele kaubandussektoris, tootmises, teeninduses ja avalikus sektoris.

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte. Firma omanikuks on AS Eesti Telekom, kes on noteeritud Tallinna ja Londoni väärtpaberibörsidel (HEX:ETLAT/LSE:EETD). Elion pakub kodu- ja ärikommunikatsiooni võimalusi kõigile ? telefonikõnest kuni terviklike ärilahendusteni, telefonide ja arvutite müügist kiire internetiühenduse ning suurte infotehnoloogia süsteemide ehitamise ja hooldamiseni. Elion hoiab Eestis liidripositsiooni nii fikskõneside, internetiühenduste kui ka andmesidelahenduste turul ning on jõuliselt sisenenud IT-turule. Elionile kuulub ka Eesti populaarseimaks veebikeskkonnaks tõusnud interneti otsingusüsteem ja temaatiline infokataloog NETI.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing