Ülo Toomsalu • 30. juuni 2004 kell 7:18

EPL: 690kroonine rallipass viib Soome Neste rallile

Sel aastal on rallihuvilistel võimalik osta Eestist 690kroonine rallipass Soome Neste rallile ja minna kaasa elama meie oma ralliässale Markko Märtinile.

Lisaks tulevad ralli raames eraldi müüki laevapaketid, kirjutab Eesti Päevaleht.

BDG juhi Peeter Rebase sõnul käis läinud aastal Soomes Jyväskyläs toimuvat Neste rallit vaatamas umbes kümme tuhat eestlast. ?Raske ennustada, kui palju sel aastal eestlasi rallit vaatama sõidab. Näeme, et miinimumarv on meie jaoks 1000 ning maksimum 10 000 inimest,? ütles Rebane.

Rallipassi lunastamine maksab ühele inimesele Eestis 690 krooni (Soomes kohapeal ostes 45 eurot ehk 704 krooni) ning see tagab kõigile ralli kiiruskatsetele sissepääsu. Samas maksab näiteks eraldi pääse ühele kiiruskatsele umbes 10 eurot ehk 156 krooni.

Interneti teel (www.fbi.ee) saab Neste rallile pilteid osta kuni 11. juulini. Alates 12. juulist on rallipassid müügil Piletipunkti suuremates müügikohtades. Eilse seisuga oli BDG interneti vahendusel müünud rallipasse alla tuhande.

BDG rallipasside projekti juures on ettevõtte koostööpartneriteks Silja Line ning Hermann Reisid.

Laevafirmadest müübki ainsana Silja Line Eestis Neste ralli pileteid. Laevafirma pakub ralli külastajatele edasi-tagasi autopaketti 3-5 inimesele ning sõiduautole 1400-2000 krooniga.

Hermann Reiside turndusjuht Hiie Aru ütles, et Neste rallile sõitjatele eraldi majutuspakette ei pakuta. Küll aga saab reisifirma vahendusel osta rallipasse ning broneerida laevapileteid.

Hetkel kuum