EPL: Kuusmann ja Harlamov rajavad lobiteenust pakkuva PR-firma

06. juuli 2004, 09:03

Transiidiärimees Andrus Kuusmann ja BNSi eksjuht Oleg Harlamov rajavad uue PR-firma.

Kuusmanni sõnul ei kavatse uus firma tulla siiski tavapärase suhtekorralduse turule, kirjutab Eesti Päevaleht.

?See pole pelgalt suhtekorraldusfirma selles mõttes, mida on harjutud Eestis nägema. Me ei hakka pakkuma tüüpilisi teenuseid ? nagu näiteks pressiürituste korraldamine ?, mida pakuvad praegused turulolijad. Pigem on meie valdkonnaks sotsiaalpoliitiline suhtekorraldus ehk lobitöö,? selgitas Kuusmann.

Olukord turule tulemiseks on uue ettevõtte asutaja hinnangul hea, kuna praegu pole ükski teine Eestis tegutsev PR-firma otseselt lobitööle orienteerunud, mistõttu uuel firmal on piisavalt potentsiaali, märkis Kuusmann. Kes võiksid olla rajatava PR-firma võimalikud kliendid, Kuusmann ei täpsustanud. ?Eks see ole siis näha, kui töö käima läheb.?

Seda, kui suur on omanike poolt ettevõtte alustamiseks suunatav investeering, Kuusmann ei öelnud. ?Teadmiste näol on investeering väga suur. Materiaalse poole pealt aga täpselt nii suur, kui on vaja mõne inimesega kontori töölepanekuks.?

Kuusmanni sõnul alustab uus ettevõte tööd septembris. Ettevõtte personal hakkab esialgu koosnema 4?5 inimesest. Seda, kas firma omanikeringi hakkavad kuuluma vaid kaks inimest (Kuusmann ja Harlamov ? toim), ei osanud Kuusmann veel öelda.

Kuusmanni sõnul jätkab ta hetkel tööd transiidi assotsiatsiooni tegevjuhi kohal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing