EMT iseteenindusse lisandus SMS-ide saatmine arvuti vahendusel

12. juuli 2004, 11:26

Tänasest on EMT iseteeninduses avatud uus teenus - võimalus saata iseteeninduse vahendusel soodsa hinnaga lühisõnumeid, teatas ettevõte.

Teenus võimaldab lepingulisel erakliendil, ärikliendi telefoninumbri kasutajal ja Simpeli kliendil saata sõnumeid kuni viiekümnele adressaadile korraga. Ärikliendi administraatori õigustes iseteeninduse kasutajale võimaldab uus teenus ka sõnumite masspostitust, näiteks kõigile firma töötajatele sõltumata nende arvust.

?Kui ollakse internetti ühendatud arvuti läheduses, on sõnumi kirjutamine arvuti klaviatuuril kiirem ja mugavam kui telefonil tippides,? ütles EMT turundusdirektor Piret Mürk. ?Võimalus, et sama sisuga sõnumi saab saata paljudele korraga, on täiendav mugavus, samuti on internetist sõnumi saatmine soodsa hinnaga.?

Teenust saavad kasutada kõik EMT lepingulised ja kõnekaardi Simpel kliendid.
Sõnumeid saab saata ka vene tähtedega. ?See on mugav võimalus venekeelsetele klientidele, kelle telefon ei toeta vene tähestikku,? märkis Mürk.

Samuti saab saata sõnumeid otse telefoni ekraanile (flash-SMS), et sõnumi sisu vastuvõtjale kohe näha oleks.

Teenus on automaatselt avatud kõigile EMT lepingulistele ja Simpeli klientidele ning tal ei ole tellimis- ega kuutasu. Sõnumi hind on 1.75 krooni nii EMT kui ka teistesse mobiilivõrkudesse saatmisel.

Juhul, kui kasutakse teenuse Multi-SMS kohaseid saatjanumbreid (lühinumbreid), kehtivad Multi-SMS hinnad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing