Ülevaade tänastest ajalehtedest

13. juuli 2004, 09:12

Eesti Päevaleht:

Tallinna-Tartu rongide sõiduaega pikendab raudtee kehv seis, 2,5 tunni asemel sõidab rong kolm tundi. ?See polnud esimene kord, mil ma pidin närvitsema, et kas rong jõuab õigel ajal kohale või jääb hiljaks,? pahandas möödunud nädalal Tallinna koosolekule kiirustanud tartlane Marko Tamm.

Sellest hoolimata, et minister Atonen soovib vähendada saarte ja mandri praamiühenduste dotatsioone 86 miljonilt kroonilt aastas 20-30 miljoni krooni võrra ja sellega seoses lõpetada Saaremaa Laevakompanii (SLK) ainuvalitsemise nendel liinidel, on SLK loomas ühisettevõtet Tallinna Sadamaga ning jätkab suure tõenäosusega liinide opereerimist 1. oktoobrist.

Kaks Eesti firmat ? AS Skinest Projekt ja AS Spacecom ? ostsid ühisprojekti raames ligi 85 protsenti Läti vedurite ja veeremi remonditehasest Lokomotive. Daugavpilsis asuv veduriremonditehas on Euroopas kõige suurem.

Alates esmaspäevast on EMT koduleheküljelt võimalus saata iseteeninduse vahendusel lühisõnumeid.

Postimees:

Möödunud laupäeval kipaka Pella-paadiga Kolga lahes kaduma jäänud viie parimas eas inimese saatus paneb ametnikke ohtlikke paate üle vaatama, et nendega euronormidele mittevastavuse korral mereleminek keelata.

Mõte muuta laulupidu pealtvaatajatele tasuta sündmuseks kogub hoogsalt poolehoidjaid, samas on aga oponentide esirinnas laulu- ja tantsupidude korraldajad ise.

Tihedalt sadanud vihmast hoolimata peavad Õllesummeril osalenud firmad oma müügitulemusi heaks ja loodavad viis päeva kestnud õllepeo pealt kopsakat kasumit teenida.

Esimese suure Euroopa põllumajandusmeetmena algab Eestis liigmadalate hindade tõttu või sekkumiskokkuost, piimatööstused sellest esialgu siiski veel väga ei huvitu.

SL Õhtuleht:

Kaitsepolitsei on vahistanud varem eeskujuliku teenistusega silma paistnud Tallinna lennujaama tollipunkti juhataja Peeter Ventseli, kahtlustades teda pistise võtmises.

Sakala:

Viljandisse kavandatud korterelamu ehitus on pärast vundamendi valamist katkenud, sest hoonest pole veel ühtegi korterit müüdud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing