Liis Kängsepp • 16. juuli 2004 kell 11:07

Motomuusikal lõpetas publiku vähese huvi tõttu ringreisi

Seoses vähese publikuhuvi ja kehvade ilmadega lõpetas motomuusikal 'Hermese kannul' ringreisi Eesti linnades, teatas korraldaja.

Soetatud piletid ostetakse alates 21. juulist Piletilevi kassades tagasi, kirjutas Eesti Päevaleht Online.

Muusikali produktsioonifirma Limelight Production juhi Kristian Heina sõnul oli see raske, kuid aus otsus nii publiku kui näitlejate ees. 'Teine võimalus oleks olnud näitlejaid edasi solgutada ja kahjumit suurendada. Sarnaselt käitus tuntum muusikalide tootja Smithbridge Productions, kuid see lükkaks vaid probleemi edasi,' märkis Hein.

'Vabandan kogu trupi ees, kes olid oma aega järgnevaks kuueks etenduseks planeerinud ja umbes 500 inimese ees, kes on tänaseks piletid lunastanud,' lausus Hein.

'Nädala ja kahe jooksul saame majanduslikust seisust täieliku ülevaate. Järgmiseks aastaks on meil õigused muusikalide 'Mees La Manchast' ja 'Minu veetlev leedi' tootmise osas. Üldiselt on aga muusikalide turul keeruliseks läinud. Niisamuti nagu meie muusikali, saadavad raskused ka järgmisel reedel esietenduvat muusikali 'Chicago',' väitis Hein.

Motomuusikali 'Hermese kannul' neli esimest etendust toimusid Tallinnas Pirita velodroomil 12.-15. juulil. Ära jäävad etendused Pärnus, Viljandis, Rakveres, Haapsalus, Võru-Kubijas ja Raplas.

Hetkel kuum