Goodyear Dunlop sõlmis Tartu liberaja valdajaga koostöölepingu

23. juuli 2004, 15:22

Rehvitootja Goodyear Dunlop sõlmis Tartul Raadil aastaringset liberada valdava OÜga Autosõit koostöölepingu mahus 100 000 krooni, teatasid ettevõtted.

Lepiti kokku, et Tartus Raadil asuv aastaringselt kasutatav libedarada hakkab sügisest kandma Goodyeari nime ja sümboolikat. Rada avatakse septembris. Lisaks pakub Goodyear Dunlop oma partneritele ja klientidele sõiduoskuse tõstmiseks libedarajal tasuta talvetingimuste koolitust. OÜ Autosõidu esindaja astub teiste hulgas üles ka augusti lõppu planeeritaval ohutuse teemalisel konverentsil.

Koostöö OÜ Autosõiduga on üks osa Goodyear Dunlopi plaanitavast liiklusohutuse alasest tegevusest sel sügisel ja talvel.

?Liiklusohutus on terav probleem kõigis Balti riikides. Goodyear Dunlop on ohutuse teemat oluliseks pidanud juba mitmete aastate vältel, seades selle fookusesse oma tootearenduses ja tehes koostööd Eesti Autoettevõtete Liiduga,? kommenteeris Goodyear Dunlop Tires Baltic juhatuse liige Helge Berntsen.

Goodyear Dunlop Tires?il on 96 tehast 28 riigis ja 96 000 assotseerunud liiget üle kogu maailma. Goodyear Dunlop Tires Baltic loodi 2001. aastal.

OÜ Autosõit tegutseb alates 2002. aastast, pakkudes ohutu sõidu, alarmsõidukijuhtide ja eco-driving-koolitust, B-kategooria algõppe ja lõppastmekoolitust, laste liikluskasvatust ja autojuhi ametikoolitust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing