Kasulikud lingid

ÄP 02. august 2004, 00:00

Eesti Vedajate Liit (EVL) on asutatud 2001. aastal ja seisab Eestis tegutsevate autoveoteenuseid pakkuvate ettevõtjate huvide eest. EVLi kodulehelt leiab valdkonda puudutavad uudiseid. Seadusandlust, tolli ning kindlustust puudutavad küsimused saab saata lehekülje vahendusel otse eksperdile. Lisaks uudistele leiab lehelt ka kalkulaatori veoteenuse omahinna arvutamiseks. Surfamiseks on ligipääs kõigele kõikidele tasuta, info on eesti keeles.

Lehekülg koondab äriuudiseid. Lisaks muudele majandusvaldkondadele leiab sealt teemade veerust ka logistika ning transpordi. Uudised on lehel viidatud pealkirja ja lõiguna, pealkirjal klõpsates jõuab täispika looni originaalallikas. Logistika valdkondadest on esindatud veel lennuveod, lennuliinid, kindlustus ja veokid. Uudised on inglise keeles ja ligipääs kõigile tasuta.

Logisticsworld koondab logistikateemaliste lehekülgede viiteid. Lisaks leiab sealt ka uudiseid. Suuremate teemadena on välja toodud näiteks logistika, ekspedeerimine, IT, tehnoloogia, import-eksport, tarneahela ja juhtimine. Uudised on inglise keeles ja ligipääs kõigile tasuta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:37

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing