Ülevaade tänastest ajalehtedest

03. august 2004, 09:10

Eesti Päevaleht:

Rohkem kui kolmandik Eesti kartulisaagist on hävimas, teravilja saatuse otsustab ilm.

Riigieelarve ja haridusreformi nimel on Parts valmis valitsuse kandepinda laiendama. Lähemad poolteist kuud näitavad, kas riiki juhib edasi praegune koalitsioon või saab teoks peaminister Partsi hoiatus võimuliitu ees ootavatest võimalikest muudatustest.

Seni vaid arvutitevahelisi tasuta kõnesid võimaldanud internetitelefonifirma Skype pakub nüüdsest võimalust helistada odavalt arvutilt tavalisele või mobiiltelefonile.

Nädala algul teatas Ukraina õlletootja Obolon oma otsusest vahetada välja senine turustaja ja edasimüüja Eestis.

Postimees:

Tallinna linnavalitsus ja AS Tallinna Vesi üritavad ohjes hoida rekordiliselt kõrge veetasemega Ülemiste järve, mis ähvardab jätkuvate lausvihmade korral üle kallaste tõusta ja linna tungida.

K-Arvutisalongi pakutud odavatele teenustele vastukaaluks lõi esimesena hinnad alla kauplus Fotomeister, mille omaniku sõnul lisandub lähiajal fototurule veel teisigi odavate teenuste pakkujaid.

Kohalikud ehitusfirmad on sunnitud ehituste tähtaegu edasi lükkama või uutest tellimustest loobuma, sest paljud ehitajad on otsustanud oma võimeid rakendada suuremat palgatulu lubavates Euroopa riikides.

Kui Riigikogu põhiseaduskomisjoni esimehe väitel ei tohiks lõivud olla riigilt info saamisel takistuseks, siis rahandusministeeriumi esindaja sõnul osutavad riiklikud registrid teenust, mille eest võib ka tasu küsida.

SL Õhtuleht:

Lennukitiiva narmendava kattekihi tõttu jättis Estonian Air eile ära hommikuse reisi Stockholmi ja tagasi. Sestap pidi 155 inimest oma reisiplaani muutma.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing