EPL: Sel aastal võivad alata t?arterlennud Jaapanisse

04. august 2004, 08:52

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ei välista, et veel sel aastal luuakse Eesti ja Jaapani turismifirmade koostöös lennuühendus Tallinna ja Tokyo vahel.

Sel aastal võib oodata aga siiski vaid paari t?arterlendu, varem on Jaapani suuremate lennukompaniide Japan Airlines?i ja All Nippon Airways?i esindajad avaldanud soovi alustada regulaarlende kahe pealinna vahel, kirjutab Eesti Päevaleht.

Augusti lõpus külastavad Tallinna Jaapani suurima turismifirma esindajad, et lennuühenduse võimalusi täpsustada. Samas möönab EAS, et ka Riia lennujaam saab jaapanlaste moosimisel väga konkurentsivõimeline olema, mida tõestas Ryanairi otsus just Riiga lendama hakata. Läbirääkimiste seisu Jaapani ning Eesti firmade vahel lennuühenduse loomiseks ei soovinud EAS täpsustada.

Kui möödunud aastal külastas Eestit ligi 9500 jaapanlast, siis sel aastal on see arv pea kahekordistunud ? kasvanud 89 protsenti.

Pika vahemaa tõttu kombineerivad jaapanlased Eesti külastuse tavaliselt naaberriikidega. Levinud on organiseeritud bussireisid Läänemere regioonis, mis sisaldavad tavaliselt Peterburi, Tallinna ja Riia külastamist ja mille jooksul viibitakse Eestis kaks-kolm päeva.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing