Sakala: K-Arvutisalong ei tohi Viljandi Selveris fotoäri ajada

04. august 2004, 08:58

K-Arvutisalong, kes paar nädalat Männimäe Selveris tavapärasest odavamat fototeenust pakkus, lõpetas konkurendi kaebuse peale tellimuste vastuvõtmise.

Seni ainsa Selveris tegutsenud fotoäri, aktsiaseltsi Maksifoto juhataja Mati Roosalu ütles Sakalale, et oli kaubanduskeskuse juhtidele esitanud järelepärimise, kas K-Arvutisalong tohib Maksifoto vastas fotoäri ajada. «Ma sain vastuse, et kehtiva rendilepingu järgi pole neil õigust fototeenuseid pakkuda.»

Sedasama kinnitas Selveri arendusdirektor Ain Taube.

Aktsiaseltsi K-Arvutisalong juhataja Peeter Kargu sõnul pole tema firmal keelatud Selveris fototeenust pakkuda. «Rendilepingus teatasime, milliste aladega me tegelema hakkame, ja klauslit, et me muud teha ei tohi, seal sees ei ole,» põhjendas ta.

Peeter Kargu väitel on K-Arvutisalongi esindajatel täna Selveri juhtidega kokkusaamine, kus kõnealust küsimust arutatakse.

«Kui meil ei lubata Selveris fototeenust osutada, läheme oma kauplusega teise kohta,» teatas Kargu ja avaldas lootust, et juba järgmisel nädalal saab K-Arvutisalong Selveris fotode vastuvõtmist jätkata.

Mati Roosalu sõnul on probleem selles, et nii väikeses kaubanduskeskuses ei saa sisemist konkurentsi tekitada. «Oleks ju naljakas, kui kõrval asuv lillepood hakkaks maapiima müüma,» tõi ta näite.

K-Arvutisalong tegutseb 19 kohas üle Eesti. Filmide ja fotode ilmutamise keeld on sellele kehtestatud vaid Viljandis ning Tallinnas Torupilli Selveris ja Ülemiste ärikeskuses.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing