Hotell Tallinki täituvus ulatus juulis 83 protsendini

Inno Tähismaa 10. august 2004, 15:14

Tänavu mai keskel avatud Best Western Hotell Tallinki täituvus ulatus juulis 83 protsendini, kokku peatus hotellis kokku 17 959 inimest.

Valdav osa ehk 83 protsenti hotelli klientidest oli pärit Soomest, teatas ettevõtte esindaja. 11 protsenti külastajaid saabus Eestisse Rootsist ja ülejäänud kuus protsenti kokku 23 erinevast riigist.

Hotell Tallinki direktori Üllar Tali ütles pressiteates, et juuli on Eesti hotellidele parim kuu ja augustis võib oodata täitumusprotsentide mõningast langust, sest paljudes riikides algab lastel kooliaeg. 'Küll aga alustavad ettevõtted augusti lõpus taas konverentsireisidega ja eriti nädalavahetustel tuleb ikka puhkajaid ka,' lausus Tali.

Hotell Tallink avas külastajatele uksed tänavu 10. mail. 10-korruselises kolme liftiga hotellis on kokku 349 numbrituba, mis tõstab hotelli voodikohtade arvult Tallinnas Viru järel teiseks.

Best Western Hotell Tallinki omanik on osaühing Vara HTG, mis kuulub aktsiaseltsidele Infortar ja E.L.L. Kinnisvara. Best Westerni kaubamärki kasutab Tallink frantsiisi korras.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing