Sotka avab homme Pärnus mööblikaubamaja

11. august 2004, 13:36

Sotka avab homme Pärnus endises Citymarketi hoones mööblikaubamaja, mis on firmal Eestis teine väljaspool Tallinnat asuv kauplus, teatas ettevõte.

Lisaks Sotkale on hoones neli rentnikku ? mööblitarvikuid müüv Bergomann, valgustite müüja Kungass ning kardinate, kodutekstiili ja köögimööbliga tegelev Arinco. Citymarket kolis mais uude kaubanduskeskusse.

Sotka kaubamaja omanikfirma Indoor Group kontserni tegevjuht Lasse Lehtineni sõnul on laienemine Baltikumis osa kontserni rahvusvahelisest strateegiast. ?Sotka kaupluse avamine arenevas ja kasvavas Pärnus on loomulik jätk Eesti äritegevusplaanis,? märkis Lehtinen.

Pärnus valminud mööblikaubamaja on arvult kolmas Sotka kaubamaja Eestis. Viis aastat tagasi avas Sotka kaubamaja Tallinnas ja kaks aastat tagasi Tartus.
Sotka kuulub Indoor Group kontserni, mille käive oli 2003. aastal 2,6 miljardit krooni. Kontserni Eesti tütarfirma käive ulatus möödunud aastal 186 miljoni kroonini ja kasum 8,5 miljoni kroonini.

?Usume, et saavutame antud aastas üle 25% suuruse ärikäibe kasvu ja tugevdame turuliidrikohta Eestis,? sõnas Indoor Group Baltikumi tegevuse eest vastutav Niko Romanainen.
Asko ja Sotka emafirmal Indoor Group OY on Soomes, Rootsis ja Tallinnas kokku üle 90 mööblipoe ja lepingud on sõlmitud enam kui 70 edasimüüjaga üle maailma.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing